Open/Close Menu Bursa Burun Estetiği İle Güzelliğinize Uzman Doknuşu

Burun dolgusuyla ameliyatsız mükemmeller burunlar…

Merhaba Değerli Okurlar,

Bilindiği üzere bursa burun estetiği operasyonlarına ilişkin bireylerin kafasındaki en önemli soru işaretlerinden biri, operasyon sonrası meydana gelebilen deformasyonlardır.

Son yıllarda gelişen teknolojiyle birlikte, burun estetiği alanında yapılan uygulamalarda, başarılı sonuç alma oranı artarken, burun estetiği operasyonu sonrasında da hastalar için adeta bir kâbus olan deformasyonlar, etkin müdahalelerle ortadan kaldırılabiliyor.

Bursa Burun estetiği operasyonu sonrasında, burunda bazı deformasyonlar oluşması durumunda eğer tekrar ameliyata sıcak bakılmıyorsa, ortaya çıkan problemler çeşitli dolgu maddeleri kullanılarak düzeltilebilmektedir.

Klinik koşullarında çok kısa sürede problemli bölgelere geçici dolgu maddeleri verilerek, çok kısa bir zamanda bu problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

Ortalama 1-3 yıl arasında giden bu dolgu maddeleri ile burun sırtındaki düzensizlikler düzeltilebiliyor, çökük bir burun sırtı da yükseltilip, düz bir hale getirilebiliyor.

Ayrıca eğri görünen bir burun yapısı, dolgu desteği ile daha az algılanabilir şekilde desteklenebiliyor. Burun ucu dolgusu ile de artık düşük olan burun ucu, dolgu ile desteklenerek daha belirginleştirilebiliyor ve yükseltilebiliyor.

Aynı şekilde, burun ucunda ameliyata bağlı ve ameliyat olmamış bir burundaki deformiteler ve düzensizlikler de dolgu ile çok kısa sürede toparlanabiliyor.

Bu anlamda, estetik operasyon düşünen bireylerin deformasyon konusunda önyargıya kapılmamaları ve güvenilir şekilde, daha sağlıklı ve yüzle uyumlu bir buruna sahip olabileceklerini bilmesi faydalı olacaktır.

Hepinize keyif dolu, sağlıklı haftalar diliyorum

Op. Dr. Önder AKDENİZ

İletişim & Whatsapp        +90 530 353 66 86