Open/Close Menu Bursa Burun Estetiği İle Güzelliğinize Uzman Doknuşu

Burun estetiği, yaz mevsiminde planlama

Yaz dönemleri insanların hayatında fazlaca planların yapıldığı dönemlerdir. Yaz döneminde yapılmak istenilen belli başlı planların başında tatil ve güzelleşmek, gelir. İyi bir vücuda sahip olmak için diyet yapılarak zayıflamaya çalışılır. Bu aktivite havaların güzelleşmesi ile açık alan sporları ile desteklenir. Yeni kıyafetler alınır.

Zamanlama açısından gerçekleştirilemeyen bazı sağlık ve güzelleşme planları için yaz ayları kişiler için iyi bir fırsat olabilir. Peki, Gerçekten sizlerde büyük bir farklılık yaratabilecek bazı küçük işlemler var mıdır? İşte biz Bursa Burun Ameliyatı’nda size olumlu değişim ve değer sağlayabilecek burun estetik ameliyatlarından bahsediyoruz!

Bir burun estetiği zaman gerektirse bile, oldukça basit bir işlemdir. Ancak dikkate almanız gereken birkaç nokta vardır. Zaman ayarlaması bazen önemli olabilmektedir. Genellikle morarma ve şişmeler 5 gün ile 10 gün arasında azalır veya kaybolabilir. Burnun iyice şekillenmeye başladığı dönemler içinde 2 ay gibi bir süreye ihtiyaç olacağı da düşünüldüğünde,   yaz zamanın rahatlıkla harcanabileceği ideal bir dönemdir.

Tereddütlerimizi nasıl aşabiliriz?

Pek çok kişinin burun estetiği prosedürleri üzerinde karar verirken mutlaka bir kaç çekinceleri vardır. Bu çekince konusunda çekinmeden hekiminizi arayarak veya görüşerek bu çekincelerinize cevap bulabilirsiniz.   Bu işi yapan Bursa burun ameliyatı cerrahları bu konularda sorulabilecek soruları yanıtlamaktan mutluluk duyar.

Burun estetiğini ömrüm boyu bir kez olmak istiyorum, olası olumsuzluklar nedeniyle defalarca bu ameliyata kalkışamam diyorsanız, deneyimli Burun Estetiği cerrahı sizin için doğru bir yaklaşım ve iyi sayılacak nihai bir karar olacaktır.

İletişim & Whatsapp        +90 530 353 66 86